ZAPRASZAMY RĘKODZIELNIKÓW DO UDZIAŁU W III JARMARKU WIELKANOCNYM

W dniach 8-9.04.2017 r. od godziny 11:00 do 17:00 na terenie Faktorii Handlowej odbywać się będzie III Jarmark Wielkanocny. Z tej okazji  zachęcamy wszystkich rękodzielników do wzięcia udziału w wydarzeniu. Będą Państwo mieli okazję zarówno zaprezentować, jak i sprzedać swoje wyroby.

W celu wzięcia udziału w Jarmarku, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz dostarczyć go do punktu kasowego Faktorii. Formularz mogą Państwo również wysłać drogą elektroniczną na adres: kasa-faktoria@pruszcz-gdanski.pl. W punkcie kasowym istnieje możliwość pobrania formularza w wersji papierowej. Opłat za stoisko można dokonać od 15 do 21 marca w kasie Faktrorii. Zgłoszenia przyjmujemy do 21 marca. Ilość miejsc jest ograniczona,  o udziale w Jarmarku decyduje kolejność składanych zgłoszeń.

Informacje dodatkowe:

  • Opłata za uczestnictwo w Jarmarku Wielkanocnym wynosi 61,50 zł brutto (jest to jednorazowa odpłatność obejmująca jednodniowy, jak i dwudniowy udział w niniejszym wydarzeniu).
  • Oferujemy możliwość bezpłatnego wypożyczenia, na czas trwania jarmarku, 2 ławek szkolnych o wymiarach 1,5m x 0,8m (można wypożyczyć również 1 ławkę).  Swoje wyroby mogą Państwo zaprezentować także na własnych stołach, jednakże nie mogą one przekraczać wielkością wymiarów: 3m x 1m.

Więcej informacji uzyskać można pod nr tel.: 601 830 590.