Osada Grozy – Odwieczna Wojna 21.10.2023

Osada Grozy: Odwieczna Wojna

Już w październiku zapraszamy Was na kolejną odsłonę popularnej gry terenowej – Osady Grozy! 21 października w godzinach 18:00-22:00 Faktoria zmieni się w krainę wprost z dreszczowców.

W Osadzie od setek lat pod przywództwem Aylin i Tolvara mieszkają wampiry i wilkołaki. Ostatnimi czasy czuć jest napiętą atmosferę, która zwiastuje problemy. Oba gatunki w ryzach trzyma przedwieczny pakt związany magią przez czarownicę, który zabrania wrogim gatunkom atakować siebie nawzajem. Jednak przywódcy pragną przejąć tereny osady tylko dla siebie. Czy im się to uda?

Cała sytuacja staje się jeszcze bardziej niebezpieczna, kiedy do osady przybywa Łowca Potworów, który pragnie pozbyć się wszystkich nadnaturalnych istot.

Chodzą słuchy, że jedyną nadzieją jest tajemniczy przybysz z innej osady. Czy da on radę uratować sytuację?

Opowiedzcie się po jednej ze stron i pomóżcie osiągnąć wyznaczony cel. Los jest w Waszych rękach.

W tym roku będziecie mieli jeszcze więcej ścieżek wyboru, dzięki czemu poznacie tę historię z różnych perspektyw. Nie obejdzie się bez wspaniałych dekoracji i niesamowitych strojów. Serdecznie zapraszamy wszystkich, by także przyszli przebrani – według własnej interpretacji 😀 Do wyboru mamy wampiry, wilkołaki i tajemniczych przybyszy z innej osady. To Wy wybierzecie kim chcecie się stać 🙂

Rozwiązujcie zagadki, wykonujcie zadania, uciekajcie przed niebezpieczeństwem i szczęśliwie ukończcie historię… Oby Wam się udało. Pamiętajcie, żeby zabrać ze sobą latarkę i długopis oraz ciepło się ubrać. Gra przeznaczona jest dla osób powyżej 13 roku życia.

Obowiązują eventowe bilety wstępu.