Ferie w Faktorii

Zapraszamy dzieci w wieku 7 – 12 lat do udziału w zajęciach przygotowanych na Ferie Zimowe. Zapisy rozpoczną się 2 stycznia 2017 roku od godziny 9:00.

Zajęcia organizowane są dla mieszkańców Pruszcza Gdańskiego. Zapisać dziecko na zajęcia mogą tylko rodzice lub opiekunowie prawni. Zapisanie dziecka polega na czytelnym wypełnieniu formularza zgłoszeniowego i dostarczeniu go do siedziby CKiS. Ilość miejsc ograniczona, decyduje termin wpłynięcia formularza. Zajęcia są nieodpłatne.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem (link poniżej).

Formularz zgłoszeniowy (link poniżej) dostępny jest również w siedzibie CKIS, Pruszcz Gdański, ul. Fryderyka Chopina 34.

Uprzejmie prosimy o nie przyprowadzanie dzieci i nie przychodzenie, wcześniej niż 15 minut przed rozpoczęciem zajęć.

Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmiany terminów lub odwołania imprez.

Wszystkie zajęcia będą się odbywać na terenie Rekonstrukcji Osady Handlowej (Faktoria) w Pruszczu Gdańskim w godzinach od 10:00 do 15:00.

Co zabrać na zajęcia, czego nie przynosić:

Dziecko powinno być ubrane odpowiednio do warunków pogodowych (możliwe wyjście na spacer).
Na zajęcia odbywające się w budynkach prosimy wziąć obuwie zmienne.
Podczas zajęć ubrania mogą ulec zabrudzeniu (zwłaszcza podczas zabaw ruchowych, plastycznych), można zabrać ubranie na zmianę.
Prosimy wyposażyć dziecko w wodę na cały dzień oraz suchy prowiant (odradzamy słodkie napoje i słodycze). W trakcie zajęć są przewidziane przerwy na spożycie posiłku (np. kanapek).
Prosimy o pozostawienie w domu przedmiotów cennych. Organizator nie odpowiada za rzeczy zgubione lub zniszczone.