12-13.06 Piknik w Gockiej Osadzie

Komu brakuje ruchu na świeżym powietrzu ręka w górę! A może tęsknicie za tym, żeby po prostu usiąść wśród zieleni, odpocząć i zjeść coś dobrego słuchając świergotu ptaków? Jeżeli tak, to spokojna głowa! Faktoria Handlowa przybywa z pomocą! ?
W najbliższy weekend (12 – 13.06) zapraszamy wszystkich na “Piknik w gockiej osadzie”. Każdy kto w tych dniach odwiedzi nasze grodzisko będzie mógł rozłożyć koc na zielonej trawie i w spokoju zjeść to na co tylko pozwoli mu jego kulinarna fantazja. Do tego, wszystkim rodzicom, którzy odwiedzą nas ze swoimi dziećmi, gwarantujemy dwugodzinny relaks, podczas którego zaopiekujemy się Waszymi pociechami i zorganizujemy dla nich zajęcia ruchowe i manualne na świeżym powietrzu.
A tym z Was którzy jeszcze się swojej latorośli nie dorobili, w sobotę oferujemy możliwość pogłębienia swojej wiedzy i zadania tylu pytań ile tylko dusza zapragnie podczas godzinnego, gratisowego zwiedzania Faktorii z przewodnikiem ?
Nie zapominajcie tez, że wszystkie, co najmniej czteroosobowe grupy zapłacą jedynie połowę ceny normalnego biletu grupowego (czyli całe 12, 50 zł) !
Koce pod pachę, koszyki z prowiantem w dłoń i do zobaczenia w Faktorii Handlowej! ?
Plan wydarzenia:
Piknik w Gockiej Osadzie – cały dzień (sobota i niedziela)
Zajęcia dla dzieci (gry plebejskie, strzelanie z łuku) – 12:00 – 14:00 (sobota i niedziela)
Zwiedzanie z przewodnikiem (max 10 osób) – 15:30 – 16:30 (sobota)
LINK do wydarzenia: https://fb.me/e/RjkaJByA